Termíny U12 + U13

September 2020

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
  • TJ U12
  • TJ U13
  • GKTJ U12, U13
2
  • TJ U12
  • TJ U13
3
  • TJ U13
4
  • TJ U12
5
  • KP MU U15, U13 Hlinsko:Libchavy
  • KP MU U15, U13 Polička:Pardubičky
  • KP MU U15, U13 Moravany:M. Třebová
  • MU U13, U12 FK MB:RMSK Cidlina
  • MU U13, U12 MFK Chrudim:SK Vysoké Mýto
  • PU U13 FK Pardubice:SK Slavia Praha
6
  • KP MU U15, U13 Choceň:Letohrad
  • KP MU U15, U13 Č. Třebová:Lanškroun
  • MU U13, U12 TJ Svitavy:FK Náchod
  • MU U13, U12 SK Sparta Kolín:FC Slavia HK
  • MU U13, U12 FK Čáslav:FCHK
  • KP MU U15, U13 Ústí nad Orlicí:Holice
  • MU 13, U12 MFK Trutnov:FK Pardubice
7
  • Kemp SCOUT U11
  • Kemp OFS U11
  • Kompenzace U12 + Diagnostika U13, U12
  • TJ U12
  • GKTJ U13, U12
  • TJ U13
8
  • TJ U12, regenerace
  • GKTJ U12, U13
  • TJ U13, regenerace
9
  • Kemp RFA U13
  • TJ U12
  • TJ U13
  • KP MU U15, U13 Ústí nad Orlicí:Č. Třebová
  • MU U13, U12 FC Slavia HK:FCHK
10
  • Kemp OFS U12, U11
  • TJ U12
  • TJ U13
11
12
  • KP MU U15, U13 M. Třebová:Choceň
  • KP MU U15, U13 Pardubičky:Moravany
  • KP MU U15, U13 Hlinsko:Polička
  • MU U13, U12 FK Pardubice:FKMB
  • MU U13, U12 RMSK Cidlina:TJ Svitavy
  • MU U13, U12 MFK Chrudim:MFK Trutnov
13
  • Adaptační kurz ZŠ Ohrazenice 6A
  • KP MU U15, U13 Holice:Č. Třebová
  • KP MU U15, U13 Libchavy:Litomyšl
  • KP MU U15, U13 Letohrad:Ústí nad Orlicí
  • MU U13, U12 FK Náchod:FK Čáslav
  • MU U13, U12 FC Slavia HK:SK Sparta Kolín
  • MU U13, U12 SK Vysoké Mýto:FC Slavia HK
14
  • Adaptační kurz ZŠ Ohrazenice 6A
  • Kemp OFS U12, U10
  • Kemp OFS U11
  • Kemp RFA U13
  • Kompenzace U13
  • TJ U13
15
  • Adaptační kurz ZŠ Ohrazenice 6A
  • GKTJ U12, U13
  • TJ U13, regenerace
16
  • Adaptační kurz ZŠ Ohrazenice 6A
  • Ondrášovka CUP U12 - předkolo
  • Pohár SŽ PKFS U15
  • TJ U13
17
  • Adaptační kurz ZŠ Ohrazenice 6A
  • Ondrášovka Cup U13 - předkolo
  • Kemp OFS U10
  • Ondrášovka Cup U13 - předkolo
  • TJ U13
  • GKTJ U12, U13
18
  • Adaptační kurz ZŠ Ohrazenice 6A
19
  • KP MU U15, U13 Choceň:Pardubičky
  • KP MU U15, U13 Polička:Libchavy
  • KP MU U15, U13 Litomyšl:Lanškroun
  • KP MU U15, U13 Moravany:Hlinsko
  • MU U13, U12 FKMB:MFK Chrudim
  • MU U13, U12 TJ Svitavy:FK Pardubice
20
  • Triangl U13 Zbrojovka Brno, FC Baník Ostrava, FK Pardubice
  • KP MU U15, U13 Č. Třebová:Letohrad
  • MU U13, U12 SK Sparta Kolín:FK Náchod
  • MU U13, U12 FK Čáslav:RMSK Cidlina
  • KP MU U15, U13 Ústí nad Orlicí:M. Třebová
  • MU U13, U12 MFK Trutnov:SK Vysoké Mýto
21
  • Kemp OFS U10
  • Kemp OFS U12
  • Kemp SCOUT U11
  • TJ U12
  • TJ U13
22
  • GKTJ U12, U13
  • TJ U12
  • TJ U13, regenerace
  • Přednáška spánek a strava U13, U12
23
  • MU U13, U12 SK Vysoké Mýto:FCHK
  • MU U13, U12 FK Pardubice:FK Čáslav
24
  • Každý může být reprezentant
  • GKTJ U13, U12
  • TJ U13
25
  • TJ U12, regenerace
  • PU U13 FK Pardubice:RMSK Cidlina U14
26
  • KP MU U15, U13 Polička:Moravany
  • KP MU U15, U13 Hlinsko:Choceň
  • KP MU U15, U13 Pardubičky:Ústí nad Orlicí
  • KP MU U15, U13 M. Třebová:Č. Třebová
  • MU U13, U12 RMSK Cidlina:SK Sparta Kolín
  • MU U13, U12 MFK Chrudim:TJ Svitavy
  • MU U13, U12 MFK Trutnov:FKMB
27
  • Turnaj U12
  • KP MU U15, U13 Libchavy:Lanškroun
  • KP MU U15, U13 Holice:Litomyšl
  • MU U13, U12 FK Náchod:FC Slavia HK
28
  • Turnaj U12
  • Kompenzace U12 + Diagnostika U13, U12
  • TJ U12
  • GKTJ U13, U12
  • TJ U13
29
  • GKTJ U12, U13
  • TJ U12
  • TJ U13, regenerace
30
  • TJ U12
  • TJ U13