Finále regionálního kola olympiády v angličtině

Ve čtvrtek 28. 5. 2020 bude od 19:00 zahájen online test olympiády v angličtině. Přístupný bude pouhých 10 minut, takže bude velmi důležité začít včas na svém počítači/telefonu vyplnit správné odpovědi. TEST JE VYTVOŘEN TAK, ABY SE DAL VYPLNIT JEDNODUŠE Z TELEFONU, NENÍ POTŘEBA POČÍTAČ. 

Na test mají všichni hráči přesně 10 minut., tzn. že odpovědi, které budou zaznamenány s časem 19:11:00 nebudou brány jako platné. Ale nebojte se, čas 10 minut je dostatečný, test je opravdu krátký, ale může zahrnovat veškerá slovíčka, reálie z článků a videí, které jsme zveřejnili ZDE.

Test se skládá ze slovíček a slovních spojení, která budete vypisovat, přiřazovat nebo vybírat. Dále budete muset rozhodnout, zda je tvrzení pravdivé či ne. V testu je možné se k otázkám mezi jednotlivými kategoriemi vracet tlačítkem zpět, pokud to bude nutné.

 

Odkaz na test zašlou trenéři Jirka a Štichauer do skupiny U14 resp. U15, aby jej měli opravdu všichni hráči k dispozici.

 

Výsledky budou zveřejněny nejpozději v pondělí 1.6.2020

 

Finálové kolo je v plánu uspořádat opět v sídle FAČR v Praze, a to v polovině června (přesný termín bude brzy zveřejněn).

GOOD LUCK!