U15: Cenná výhra na závěr turnaje. Česko – Irsko 2:0

Česká reprezentace do 15 let uzavřela mezinárodní turnaj ve Španělsku vítězstvím 2:0 nad Irskem. Cennou výhru zařídil dvěma góly v prvním poločase Roman Horák.

Čeští mladíci v úvodních dvou zápasech nestačili na Nizozemsko (1:4) a Španělsko (0:6). Proti Irsku ale začali výborně a po pětadvaceti minutách vedli o dvě branky.

V sedmnácté a pětadvacáté minutě se totiž prosadil Roman Horák z pražské Sparty. Utkání nakonec tímto skóre i skončilo, když ve druhém poločase již gól nepadl.

Stejně jako český tým, také Irové v úvodních dvou zápasech prohráli s Nizozemskem a Španělskem, výhra českého mužstva v posledním utkání tak znamená třetí místo v turnaji se ziskem tři bodů.