Naši absolventi v reprezentačních výběrech

V následujícím týdnu bude probíhat reprezentační přestávka. Kromě mužského A-týmu budou hrát své zápasy mládežnické reprezentace. Ve výběrech ČR se objevují jména našich absolventů z čehož máme samozřejmě radost. Pojďme si je představit.

Reprezentace U16

Tým do 16 let sehraje dvě přípravná utkání proti Německu (15. a 18.11.2019) a trenér Petr Havlíček při skládání nominace sáhl po Štěpánovi Machů, který absolvoval naši akademii.

 

Reprezentace U17

Do Anglie se chystá reprezentace U17 a i zde najdeme zajímavá jména. Trenér Radek Bejbl pozval Kryštofa Hampla a mezi náhradníky najdete brankáře Filipa Nalezínka. U17 se chystá na ostrovech odehrát utkání proti Dánsku a proti domácímu celku.

Reprezentace U18

Desetidenní akci má před sebou reprezentace do 18 let. Její trenér Jan Suchopárek pozval obránce Petra Kurku, mezi náhradníky pak figuruje Samuel Šimek. Tým čeká turnaj ve španělském Pinataru. Naši hráči se postaví proti soupeřům zvučných jmen: Norsku, Belgii a Anglii.

Reprezentace U19

Národní tým do 19 let, který vede trenér Luboš Kozel, se vydá do Nizozemí, kde ho čekají dvě utkání. Kromě duelu s domácím týmem se hráči střetnou také s Mexikem. Jedna nominace zamířila také do portugalského SC Braga, kde momentálně působí Lukáš Horníček.