Olympiáda z AJ již brzy začíná

Již v příštím týdnu začíná olympiáda v angličtině. Všechna slovíčka budou vkládána každý týden do sekce – ŠKOLA – OLYMPIÁDA V ANGLIČTINĚ – odkaz ZDE.

Vítězové olympiády se jako tradičně mohou těšit na zahraniční zájezd spojený s atraktivním fotbalovým utkáním. V šestici vítězů z loňského roku je náš Michal Holý, který v prosinci poletí do Anglie na utkání Premier League mezi Manchesterem United FC vs. Tottenham Hotspur. Mimo jiné se také podívá na místa, kam nemohou ani účastníci placené prohlídky legendárního stadionu Old Trafford.

Nyní k letošnímu formátu olympiády. Oproti předchozím ročníkům je pro všechny hráče Regionální fotbalové akademie Pardubického kraje povinná!!! Slovíčka a slovní spojení budou zveřejněna každý týden na výše uvedeném odkazu. Za každou sérií slovíček, zpravidla 4. týden, vyjde ke slovíčkům článek, video apod. a s ním spojený odkaz na krátký kvíz, vztahující se k aktuálnímu měsíci, článku, videu atd., který budou všichni hráči povinni nejpozději k poslednímu dni v měsíci vyplnit!!!!

GOOD LUCK!