O víkendu se U-14 představí na turnaji v Brně

V květnu se již tradičně představí naše U-14 na kvalitně obsazeném turnaji O pohár primátorky Brna (18. – 19. 5. 2019). Zápasy základní skupiny budou probíhat na 4 brněnských hřištích – FC Zbrojovka Brno, FC Sparta Brno, SK Líšeň a SK Žebětín. Na turnaji se představí 4 Regionální akademie (Pardubická, Moravskoslezská, Plzeňská a Ústecká), domácí FC Zbrojovka Brno, obě pražská S a SK Sigma Olomouc, ze zahraničí se zúčastní hráči Tottenham Hotspur FC, Manchaster United FC, AK Austria Vídeň, FK Zenit Petrohrad, AS Trenčín, MŠK Žilina, Lvov Karpaty a RB Leipzig.

 

 

NOMINOVANÍ HRÁČI:

Lorenc Lukáš, Reinberg Pavel, Divišek Vojtěch, Metelka Ondřej, Novotný Lukáš, Flaška Jan, Svatoš Jakub, Borůvka Dominik, Macák Jakub, Prokeš Martin, Kuja Michal, Halda Marek, Kožený Filip, Novotný Šimon, Míšek Štěpán, Houfek Adam, Hoffman Filip, Rolenec Tomáš.
  • Všichni nominovaní mají od 15:00 do 16:00 trénink v Ohrazenicích, který povede trenér Robin Metzner.
  • V 16:30 je společný odjezd autobusem směr Brno. V Brně máte zajištěné ubytování a stravu po celou dobu! Všichni se této akce budou účastnit v akademickém oblečení – tréninkovém i vycházkovém!
  • Samozřejmostí je, že budete mít kopačky (ideálně dvoje), dostatek oblečení (akademické tréninkové i vycházkové), hygienické potřeby, PANTOFLE! A další věci, které uvážíte.
  • Stravování je zajištěno po celou dobu pobytu

Regionální fotbalová akademie Pardubického kraje byla nalosována do skupiny C, kde se v sobotu postupně střetne na hřišti SK Žebětín s AK Austria Vídeň, RB Leipzig a SK Slavia Praha. Nedělní program je dle umístění po základní skupině.

PROGRAM CELÉHO TURNAJE ZDE