Ve čtvrtek U14 proti výběru Finska

Ve čtvrtek 21. 3. 2019 se hráči Regionální fotbalové akademie Pardubického kraje U14 postaví výběru Finska U14. Utkání se uskuteční v rámci několikadenní stáže vybraných finských hráčů v České republice a bude se hrát na hřišti v pražských Satalicích od 11 hodin. Skandinávský celek si vybíral soupeře a kromě utkání s RFA Pardubického kraje se během pobytu v ČR střetnou s pražskou Spartou a Plzní. Jsme velice rádi, že si vybrali právě nás a že se naši kluci mohou porovnat v mezinárodním měřítku.

 

Na utkání byli nominováni hráči:

Svatoš Jakub, Divišek Vojtěch, Flaška Jan, Halda Marek, Macák Jakub, Morávek Vojtěch, Reinberg Pavel, Metelka Ondřej, Novotný Šimon, Prokeš Martin, Vašek Zbyněk, Borůvka Dominik, Kuja Michal a Kožený Filip. K utkání byl nominován také jeden hráč FK Pardubice Müller Jiří.

Tým bude veden hlavním trenérem Danielem Francem a trenérem gólmanů Ondřejem Volšíkem, za doprovodu Miroslava Štichauera. Utkání bude v pozici rozhodčího řídit další člen realizačního týmu RFA Pardubického kraje Michal Morávek, kterému budou na asistovat jako pomezní rozhodčí hráči RFA Pk Radek Dalecký a Michal Holý, kteří nejsou 100% zdravotně fit, aby mohli do utkání naplno zasáhnout.