Testování žáků pro MFK Chrudim

V pátek 15. 2. 2019 byl náš fyzioterapeut pozván na soustředění žákovských týmu MFK Chrudim na soustředění do Ústí nad Orlicí.Připravil si přednášku na téma výživa a sportovní výkon. Navíc všem hráčům udělal rozbor tělesného složení na přístroji InBody 230.

“Dnes jsem zavítal na soustředění všech žákovských kategorií klubu MFK Chrudim do Ústí nad Orlicí, kde jsme otestovali na složení těla pomocí bioimpedanční metody na přístroji In body  230 cca 65 hráčů. Jsem rád, že jsem měl tu možnost kluky změřit a následně v příštím týdnu jim výsledky zpracovat a interpretovat,” řekl Tomáš Hák.

“Výživa v dnešní době má velmi významný vliv na sportovní výkon a výsledky mohou být v dlouhodobém horizontu u jednotlivých hráčů pravidelně sledovány. Jako Regionální fotbalová akademie Pardubického kraje jsme Chrudimi rádi pomohli. Do budoucna budeme v tomto směru rádi spolupracovat. S realizačním týmem jsme dohodnuti tak, že během příštího týdne jim pošlu zpracované výsledky a zavoláme si jakou formou je předáme zákonným zástupcům kluků tak, aby to bylo pro děti a klub přínosem,” dodává náš fyzioterapeut.

Měření tímto přístrojem je možné po domluvě uskutečnit u všech žákovských mužstev z našeho spádového území, která o něj bude mít zájem. Kontakty na nás naleznete ZDE.