Testujeme hráče v regionu

Letní prázdniny jsou sice v plném proudu, ale my nezahálíme. Ve čtvrtek 26. července jsme vyrazili do Havlovic, kam nás pozvali trenéři FK Náchod. Právě v Havlovicích bylo soustředění hráčů FK Náchod věkových kategorií 2004 – 2007. Nabídku testovat hráče a získat informace o správné výživě apod. rozeslal šéftrenér akademie Ladislav Matras do všech klubů v regionu.

Náš odborník na fyzio a výživu Tomáš Hák zhodnotil testování následovně: “Po testování v Čáslavi jsme absolvovali testování IN body také na soustředění fotbalového klubu FK Náchod. Otestovali jsme celkem 45 hráčů převážně ročníku 2004-2007. Po měření kluci absolvovali krátkou přednášku, která byla velmi interaktivní pro obě strany. Kluci se dozvěděli hlavní zásady stravování zejména o spotřebě energie, dostatku vitamínů a specifičnosti sportovní stravy u dospívající mládeže.  S trenéry jsme dohodnutí na opětovném testování v listopadu tohoto roku. Chtěl bych poděkovat realizačnímu týmů, zejména Ondrovi Nejmanovi. Nyní byla odpovědnost  částečně přenesena na hráče a teď uvidíme, jak se s tím popasují. 

Ještě bych podotkl, že možnost otestování byla rozeslána šeftrenérem RFA Pardubice Ladislavem Matrasem do celého regionu a jsme připraveni přijet kamkoliv.”